Ehitusfirma Antaares AS

Antaares AS on loodud 1991. a eesmärgiga tõusta tugevaks keskmise suurusega ehitusettevõtteks Eesti ehitusturul ning suurimaks ehitusfirmaks Lääne-Virumaal. Enam kui kolmekümne tegevusaasta jooksul oleme omandanud põhjalikud teadmised ja kogemused ehitusvaldkonnas. Põhiliseks tegutsemise piirkonnaks on Lääne-Virumaa, kuid ka naabermaakonnad – Jõgevamaa, Järvamaa ning Ida-Virumaa. Töid teostame põhiliselt peatöövõtu korras, kuid oleme teinud ka alltöövõttu. Peamisteks klientideks on piirkondades tegutsevad kohalikud omavalitsused, riigiasutused ning ettevõtted, harvem ka erakliendid.

 

Hetkel on ettevõte tööandjaks ca 40-le inimesele ning samuti on ettevõttel olemas arvestatav tehnikapark – ekskavaatorid pinnase purustamise hüdrovasaratega, ekskavaator-laadurid, kallurid, pinnasetihendajad jms.

 

Oleme usaldusväärne partner hoonete, rajatiste ja välistrasside ehitamisel ning pakume oma klientidele parimat teenindust. Peame väga oluliseks anda oma klientidele realistlikke lubadusi ning peame neist ka kinni.